Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Bülent Börek Bayilik Bedeli ve Şartları

Bülent Börek Bayilik

Bülent Börek bayilik için harekete geçmek isteyen girişimciler için rehberimizde bülent börek bayilik bedeli ve bülent börek bayilik şartları konusu ile ilgili eşi benzeri olmayan bilgiler bulunuyor.

Son dönemde uyguladığı agresif reklam politikası ile Türkiye’nin maksimum malum börek markaları içinde yer almayı başaran Bülent Börek bayilik veriyor. Kapsamlı besin sektörleri içinde bulunan börek sektöründe potansiyeli yüksek bir marka çatısı altında etkenlik göstermek isteyen girişimci ve yatırımcılar Bülent Börek’in franchise fırsatını değerlendirebilir.

Lezzetli Adana Böreği’ni tekrar damak tatlarına makul bir halde revize ederek tüketicilerden tam not almayı başaran Bülent Börekçilik, ülkedeki bayi sayısını artırabilmek amacıyla bayilik veriyor. Günümüzde 150‘yi aşkın bayiliğe haiz olan marka 2023 senesinde bayi sayısını 400‘e çıkarmak amacıyla girişimciler ve yatırımcılardan bayilik taleplerini almaya devam ediyor.

Türkiye’nin neredeyse Batı illerinin tamamında bulunan Bülent Börek bilhassa Ankara’nın doğusu için gelen bayilik taleplerine daha müspet cevap sağlamaktadır. Bu bölgelerde de leziz böreklerini tüketiciler ile buluşturmak isteyen Bülent Börek’in bir bayiliğini almak için yaklaşık 500 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Firmanın ustalaşmış bayilik kadrosu tarafınca alınan destek sunar ile bir bayi kurulumu yaklaşık 2 hafta sürmektedir.

KAR MARJI YÜKSEK

Börek sektöründe yeni bir iş oluşturmak isteyen girişimci ve yatırımcıları maksimum memnun eden konulardan biri kar marjıdır. Gıda sektöründeki çoğu değişik işletmeye göre direkt olarak böreğe yoğunlaşan işletmelerde yaklaşık kar marjı yüzde 35’nin üzerindedir. Bu tür işletmelerde satılan soğuk ve sıcak içecekler ile beraber kar marjı ciddi anlamda yükselmektedir.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI

Bülent Börek’ten bayilik almak için hem yurtiçi hem de yurtdışı için başvuruda bulunabilirsiniz. Firma son dönemde bilhassa yurtdışı bayilik taleplerine daha oldukça müspet cevap sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Bayilik Veren En İyi 10 Kozmetik Firmaları

BÜLENT BÖREK İLETİŞİM

Bülent Börek’ten bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılar için iletişim bilgileri:

Adres: Mahmutbey Mahallesi 2660 Sokak 11/1 Bağcılar/İSTANBUL
Telefon: 0 212 445 34 91

Yoruma kapalı.