Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Penti Bayilik Alma Şartları ve Bedeli

Penti iç giyim bayilik ücretleri ne kadar?

Penti Bayilik Alma Şartları ve Bedeli

Penti bayan iç giyimde öncü markalardan bir tanesidir. Birçok kadın markanın ürünlerini tercih ederken girişimde bulunmak isteyenlerde Penti bayilik veriyor mu? Sorusunun yanıtını merak ediyor. Biz bu makalemizde Penti iç giyim bayilik şartları ve Penti bayilik bedeli hakkında kısaca bilgi vermeye çalıştık.

Marka ilk olarak 1971 yılında Sami Kariyo tarafından İstanbul’da kuruldu. 1980’li yıllarda markanın üretmiş olduğu ürünler şehirli kadınlara hitap ediyorken 4 yıl içerisinde herkesin bildiği bir marka haline gelmiş ve büyümüştür. O dönemlerde naylon çorapların popüler olmaya başlaması markanın daha fazla büyümesine katkı sağlayan en önemli durum olmuştur. Marka o dönemlerde yalnızca çorap ve iç giyim satıyorken günümüzde mayo, bikini, şapka, çanta ve havlu gibi kadınların tüm ihtiyaç duyabileceği ürünlerin satışını yapıyor.  Ürün ağının geniş olması ister istemez girişimde bulunacakları Penti bayilik başvurusu nasıl yapılır? Sorusunu araştırmaya yönlendiriyor.

Penti Bayilik Şartları Nelerdir?

İlk olarak Penti bayilik şartları nelerdir? Bu sorunun yanıtını vererek başlayalım. Bu şekilde girişimde bulunacak olan kişi kendinin şartları karşılayıp karşılamayacağına karar vererek yola devam edebilir.

  • Penti bayinin mutlaka işlek bir yerde olmasını istiyor.
  • Bayinin kurulacağı yerde başka bir Penti bayisinin olmaması gerekiyor.
  • Mağaza içinin en az 120 metrekare olması gerekiyor.
  • Mağaza AVM’de açılmak isteniyorsa tercihen 1. Katta olması gerekiyor.
  • Giyim sektöründe deneyim şartı gerekiyor.
  • Daha önce bayilik açmamış olan kişiler tercih ediyor.
  • Bayilik için başvuracakların zamanını mağazada geçirmesi isteniyor.
  • Penti’nin diğer firmalara göre avantajlarından birisi de personel desteği sunuyor olması, reklam ve danışmanlık gibi hizmetlerde profesyonel destek sağlıyor olmasıdır.
İlginizi Çekebilir;  Bülent Börek Bayilik Bedeli ve Şartları

Penti Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Peki bayilik başvurusunda bulunuyorsunuz ancak harcayacağınız ücretin karşılığını alıp almayacağını da merak ediyor olabilirsiniz. Penti bayilik ücreti yaklaşık olarak 400.000 civarında ancak bu rakamın 2023 yılı şartlarında daha yukarıya çıkmış olabileceğinin de altını çizmeden geçmeyelim.

Penti bayilik almak isteyenlerin sermayesini gözden geçirmesinde fayda var. Evet belli bir miktarı bayilik almak için vereceksiniz ancak yalnız bununla kalmayacak aynı zamanda da mağaza içerisinde harcamanız gereken para olması gerekiyor.

Penti Bayiliği Nasıl Alınır?

Penti bayiliği almak için ilk olarak Penti bayilik iletişim numaralarından temasa geçmeniz gerekiyor. İletişime geçmeden önce projenizi hazırlamanız çok önemlidir. Çünkü görüştüğünüzde projenizi sunmanız gerekiyor. Projenizi hazırlarken de yukarıda belirttiğimiz şartları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin mağaza anlaşmanızı yapmadığınız takdirde bayilik başvurunuz kabul edilmez. Bu nedenle önce mağazanızı belirlemeniz gerekiyor. Başvuru yapmak için Penti ofisine gitmelisiniz. Tüm detaylar hakkında bilgi almak için ise 0 (212) 987 41 00  numarası üzerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Penti Bayilik Alma Şartları ve Bedeli
Penti Bayilik Alma Şartları ve Bedeli

Penti Kaç Tane Bayisi Var?

Penti, Türkiye’de bayilik ile hizmet veren bir firma olduğundan dolayı bayi sayısı çok fazla. Toplam 61 ilde 300’e yakın mağazası olan marka 29 ülkede hizmet sağlıyor. Müşterilerine kalite ve ayrıcalıklı hizmeti her zaman vaad etmiş olan marka hakkındaki yorumları da incelemeniz sizin için iyi olacaktır.

Penti Bayilik Yorumları

Penti bayilik yorumları hem iyi hem de kötü olarak değerlendirilebilir. Bazı girişimciler açtıkları mağazanın gelirinden memnun olurken bazıları ise bundan memnun olmayabiliyor. Örneğin AVM’de açılan bir bayilik her zaman daha fazla kazanç sağlarken daha küçük bir şehirdeyseniz kazancınızı da yine gözden geçirmeniz gerekecek.

Bayilik veren firmalar hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere https://www.pasifgeliryollari.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Baba Döner Bayilik Şartları ve Bedeli

Yoruma kapalı.