Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Baba Döner Bayilik Şartları ve Bedeli

Baba Döner

Baba Döner’in bayiliğini almak için lüzumlu şartlar ve bedeli hususundaki bütün bilgiler rehberimizde yer almaktadır.

Türkiye’de döner bayiliği veren şirketler içinde bulunan Baba Döner 49 bin liralık karşılık karşılığında franchise fırsatı sağlıyor.

1988 senesinde dönercilik sektörüne giriş yapan ve uzun seneler devam eden döner tecrübesini franchiseleri ile buluşturmak isteyen Baba Döner, 2023 senesinde da bayilik veren döner firmaları içinde yer almaya devam edecek. Türkiye’nin çoğu değişik kentinde 80’e yakın bayiliği bulunan Baba Döner’in gelecek sene bu sayıyı 100’e çıkarması planlanıyor.

 

Tavuk ve et döner sektöründe ismini duyuran markalar içinde bulunan Baba Döner, bayilik vermek için franchiselerinden yaklaşık 30 ile 100 metrekare içinde dükkan belirlemelerini istiyor. Bu dükkanların büyük yürüyüş yollarında olması ise tercih nedeni olarak belirtiliyor.

İsim hakkı bedeli istek etmeyen Baba Döner, franchiselerinin yaklaşık 150 bin lira karşılık karşılığında şube kurulumu gerçekleştirebileceğini belirtmektedir.

Firma ile iletişime geçerek, firmanın bayilik kısmı ile ilgili detaylı malumat almak mümkün. Firma bayilerine Personel Desteği, Eğitim Desteği, Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam destekleri de sağlamaktadır. Bir Baba Döner şubesinin açılış maliyetinin amorti edilme süresi ise yaklaşık 12 ay.

İlginizi Çekebilir;  Penti Bayilik Alma Şartları ve Bedeli

Yoruma kapalı.