Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Addax Bayilik Şartları ve Bedeli

Addax Bayilik

Addax bayilik şartları ve bedeli hususundaki bilgiler rehberimizde yer almaktadır.

Ülkemizde son zamanın ismini maksimum duyuran kıyafet markaları içinde bulunan Addax bayilik veriyor. Kısa müddette mühim bir gelişme yayınlayan hanım kıyafet markası Addax’ın bayiliğini alarak kapsamlı ve potansiyeli yüksek bir iş fikrini hayata geçirebilirsiniz.

Türk markası olan Addax, ülkemizde tüketicilere daha yakın olmak amacıyla bayilik başvurularını aleni tutmaktadır. Giyim sektöründe tecrübe sahibi olan ve kafi yatırım sermayesine haiz olan yatırımcılara bayilik sağlanmaktadır. Son dönemde yapmış olduğu mühim reklam çalışmaları ve birbirinden biçim yeni moda ürünleri ile tüketicilerin ilgisini çekmeyi başaran şirketin bayiliği şu anda kıyafet bayilikleri içinde öne çıkmaktadır.

Addax Bayilik Bedeli

Ortalama olarak bir Addax bayiliğini almak için 450 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Firma muayyen birtakım yerler ve lokasyonlar için ise bayilik taleplerini kapalı tutmaktadır. Bu nedenle bilhassa AVM’ler ve şehirlerin en işlek noktalarındaki mağazalar haricinde bayilik taleplerine sıcak bakılmıyor.

Addax, franchise almış olan bayilerine ciddi anlamda destek sunar sağlamaktadır. Mağazanın iş hacmini artırmaya yönelik sağlanan bu destek sunar ile yaklaşık bir kıyafet markasından daha oldukça kar marjına haiz olabilirsiniz. Firmanın bayilik şartları ve başvurusu için iletişim detayları kullanılabilir. İletişim seçeneklerinin yönlendirmesiyle beraber Addax bayilik için ön müracaat yapılabiliyor.

ADDAX İLETİŞİM

Adres: 4 Eylül Mah. Osman Rusçuk Cad. No:26 Bozüyük/BİLECİK
Telefon: 0 228 315 0 444

İlginizi Çekebilir;  Su Bayiliği Veren 15 Firma – Şartları ve Bedeli

Yoruma kapalı.