Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Su Bayiliği Veren 15 Firma – Şartları ve Bedeli

Su Bayiliği

Su bayilik açmak için haiz olmanız gereksinim duyulan en mühim varlıklardan biri firmalardır. Su franchise veren firmalardan alacağınız su bayiliği vasıtasıyla kendi işletmenizi kurabilirsiniz.

Türkiye su zengini ülkeler içinde olduğu halde içme suyu için şişelenmiş su ürünlerini yoğun bir halde tercih etmektedir. Bu nedenle ülkemizde su satışı yapan çoğu şirket bulunuyor. Su firmaları bayilik vererek ülkenin her noktasındaki tüketicilere ulaşmayı planlıyor. Ülkemizde su bayiliği veren çoğu şirket bulunuyorken her şirketin bayilik şartları birbirinden farklıdır.

Eğer düşük ana para bedelleri ile direkt olarak her sene gelişme kaydeden bir perakende sektöründe iş oluşturmayı planlıyorsanız su bayiliği veren firmalardan birinden bayilik alabilirsiniz. Su bayileri çoğu iş fikrine göre oldukça daha düşük bayilik bedelleri ile alınabilmekte olup; franchise kurulumu da gene çoğu işletme türüne göre oldukça daha kolaydır.

Türkiye’de su bayiliği veren 15 şirket ve bu firmalara ilişkin bilgiler;

1. DAMLA SU

Türkiye’nin maksimum tercih edilen su markaları içinde bulunan Damla Su’nun ülkenin her noktasında etken olarak bayilikleri bulunuyor. Ancak birtakım noktalarda yeni bayilik taleplerine de müspet yanıtlar sağlanıyor. Damla Su, su bayiliği veren şirketler içinde şartları en ağır olan şirketler içinde yer almaktadır.

2. ERİKLİ SU

Son 5 yıldaki reklam politikası ile sektörün maksimum tercih edilen markaları içinde yer almayı başaran Erikli Su, sıhhatli su ürünlerini tüketicilere en süratli şekilde ulaştırabilmek amacıyla bölge ve ilçe bayilikleri vermektedir.

İlginizi Çekebilir;  Biraz Param Var Ne İş Yapabilirim? 32 Net İş Fikri

Ortalama olarak bir Erikli Su bayiliği açabilmek için 200 bin liralık yatırım sermayesine gereksinim duyuluyor.

3. ULUPINAR SU

Su bayiliği veren şirketler içinde bulunan Ulupınar Su, İstanbul Çatalca merkezli olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Geniş bir servis ağı bulunan firma, sektörde tanınan ve lojistik altyapısı bulunan yatırımcılara su bayiliği vermektedir.

4. TEKİR SU

Niğde merkezli su firmaları içinde bulunan Tekir Su bilhassa İç Anadolu’da maksimum tercih edilen su markaları içinde yer almaktadır. Özellikle Batı, Doğu Anadolu ve Karadeniz’de bayilerini çoğaltmak isteyen şirket günümüzde Türkiye’nin 23 şehrinde yer almaktadır.

5. ABANT SU

Bolu’daki ünlü Abant suyu ülkedeki tüketiciler ile buluşturan Abant Su bayilik veren şirketler içinde yer almaktadır. Ortalama 50 bin liralık yatırım sermayesi ile şirketin su bayiliği alınabiliyor. Abant Su, franchise vermek istediği yatırımcı ve girişimcilerin sektör deneyimine haiz olmasını istek etmektedir.

6. BİLLUR SU

Tüm sıhhat koşullarına maksimum dikkat eden su firmaları içinde bulunan Billur Su, yüzde 100 yerli üretim sloganı ile tüketicilerine sıhhatli damacana su ürünlerini sağlamaktadır. Firma bunun yanı sıra bayilik vermekte ve bu hususta şartlarını büyük oranda esnetmiştir.

7. FLORİST SU

Dünyaca ünlü Kayışdağı suyunu tüketiciler ile buluşturan su şirketi Florist Su, bayilik ağını genişletmek ve su lezzetini İstanbul dışına da çıkarmak suretiyle su bayiliği vermektedir.

8. SAKA SU

Piyasada maksimum satılan bütün su ürünlerini içeriğinde barındıran ve halihazırda 7 bölgede etken bayilikleri bulunan Saka Su, lokal bazda su bayilikleri sağlamaktadır. Dükkân, araç, telefon, bilgisayar ve dağıtım kadrosu mevzusundaki gereksinimleri başarıyla tamamlayabilen yatırımcılara bayilik veren şirketin bayilik bedeli 100 bin lira civarında bulunuyor.

9. MECİDİYE SU

Türkiye genelinde bayilik veren şirketler içinde yer alıyor. Bayilik bedeli istek etmeyen şirket bu hususta eşi benzeri olmayan ustalaşmış yardımcı de sağlamaktadır. Firma bayilik sayısını hızla çoğaltmak amacıyla kar marjlarını da bayiler için yüksek tutmaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Mobilya Mağazası Açmak Ne Kadara Mal Olur? 2023

10. SEĞMENLER SU

30 yılı aşkındır su sektöründe bulunan ve Anadolu’da yoğun olarak tercih edilen su markalarından Seğmenler Su, bilhassa ülkenin batısından gelen bayilik taleplerine müspet cevap sağlamaktadır. Doğal mineralli su ürünleri ile oldukça sevilen markadan bayilik alabilmek için şirket ile iletişime geçmeniz yeterli.

11. SELEN SU

Su bayiliği veren yeni su markaları içinde yer alıyor. Henüz bayilik koşulları tam anlamıyla belirlenmemiştir. Alternatif olarak değerlendirilebilir.

12. ATLANTİS SU

Kayseri merkezli su şirketlerinden biridir. Damacana, 12 ve 20 litrelik ürünleri bulunan şirketin su bayilik sistemi de aktiftir. Firmaya erişerek Türkiye’nin her noktası için bayilik üstünlükleri ile ilgili detaylı malumat alabilirsiniz.

13. ELMACIK SU

Atatürk Orman Çiftliği’nden gelen su lezzetini konutlara ve işletmelere elde eden Elmacık Su, yüzde 100 tabii su ürünlerine yönelik bayilik vermektedir. Firma bayileri için yüksek kar marjları sağlarken, bayilik bedeli istek etmeyen şirketler içinde yer alıyor.

14. KARDELEN SU

Sakarya’da 6.500 m² kapalı, 25.000 m² aleni alan üstüne kurulmuş modern bir tesise haiz olan Kardelen Su, tabii su ürünlerini tüketicilere ulaştırabilmek amacıyla her bölgede bayilik veriyor. Firma ile iletişime geçerek yaklaşık 50 bin lira civarındaki yatırım bedeli ile bayilik alınabilmektedir.

15. MİLA SU

Bir kap dolu su sloganı ile Ankara merkezli olarak etkenlik yayınlayan Mila Su’nun da bayiliğini alarak kendi işletmenizi kurabilirsiniz.

Yoruma kapalı.