Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Evde Ek İş İlanları ile Hızlıca Aylık 5750 TL Para Kazanın

Evde Ek İş İlanları

Evde ek iş ilanları üstünden bulabileceğiniz işler ile aylık 5750 TL‘ye kadar para kazanma fırsatınız var. Özellikle ülkemizde ev kadınları tarafınca yapılan evde ek fikirleri üstünden kendi işinizi bulmak için evde ek iş ilanları bulunan platformlardan müracaat yapmanız gerekiyor.

Rehberimizin devamında evde ek iş ilanlarını iyi mi bulabileceğiniz ve başvuruyu iyi mi yapabileceğinize yönelik kritik bilgilere yer verdik. Siz de aylık 5750 TL‘ye kadar ek gelir elde etmek için rehberdeki detayları kullanabilirsiniz. Üstelik çoğu evde ek iş fikri rahatlıkla yapılabiliyor. Sadece boş vakte ve bir kadroya ihtiyacınız olacak.

Türkiye firmaların maksimum verdiği evde ek iş ilanları:

1. PAKETLEME İŞLERİ

İşletmelerin maksimum gereksinim duyduğu işlerden biri kuşkusuz paketlemedir. Ancak işletmeler paketleme için onlarca personel istihdam etmek yerine evde iş ilanları yayınlayarak; evde çalışabilecek kişilere iş sağlamaktadır. Böylelikle işletmeler hem yüksek maaşlardan sıyrılmakta hem de sigorta gibi harcamaları ödemek zorunda kalmamaktadır. Evde ek iş yapmak isteyenlerin maksimum tercih edebileceği iş fikirleri bu alandadır.

Genellikle sabun, bardak altlığı, kına, tesbih, mum, karton bardak ve telefon kılıfı paketleme işleri bulunabiliyor.

2. EVDE ŞEKER YAPIMI

İşletmelere yönelik ev şekerleri yapılarak para kazanabiliyorsunuz. Birçok şekerleme türü artık organik hazırlanarak satışa sunuluyor. Özellikle ebeveynlerin sıhhat endişelerinin artmasıyla beraber kullanım oranı yükselecektir. Evde şeker yapımına yönelik iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Telefondan Kazanç Elde Etmek

3. DEKORATİF VAZO YAPIMI

Son dönemde insanoğlu artık evlerine standart vazoları almak yerine ahşap ve el işi ile hazırlanmış vazolara yönelmiş durumda. Küçük bir atölyeniz var ise ya da evinize bir imalathane kurabilecekseniz hem kendiniz satış yapabilir hem de dekoratif çiçeklik satışı yapan işletmelere yönelik hizmet verebilirsiniz.

4. ORGANİK SABUN YAPIMI

Sağlık endişelerinin artmasıyla beraber tüketiciler standart endüstri tipi sabunlar yerine organik sabunlara yönelmeye devam ediyor. Çok basit bir halde birkaç Youtube videosu izleyerek bile organik sabun yapabilir ve satışa sunabilirsiniz. Evde iş ilanlarının bir bölümü organik sabun yapımına yöneliktir.

Siz de evde organik sabun yaparak başta Instagram olmak suretiyle muhtelif toplumsal medya platformları üstünden satışa sunarak para kazanabilirsiniz. Üstelik böylece kendi işinizin patronu olur ve işinizin çabalama saatleri başta olmak suretiyle her konusu ile ilgili laf sahibi olabilirsiniz.

5. RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK

Çok şık ve dikkat cazibeli görsel çerçeveleri 200-300 liradan bile alıcı bulabiliyor. Kolaylıkla evde hazırlanabilen bu çerçeveler için maksimum iş ilanı veren işletmeler ise fotoğrafçılar. Eğer aradığınız iş ilanını bulamadıysanız; şehrinizdeki birkaç fotoğrafçıya giderek iş imkanlarına yönelik inceleme gerçekleştirin. Mutlaka ilgilenecek olan işletmeler bulabilirsiniz. Birkaç misal götürmeyi unutmayın.

6. SAÇ TOKASI HAZIRLAMAK

Genellikle işletmeler size saç tokası parçaları gönderirler ve siz de bu tarz şeyleri birleştirip, paketledikten sonra satışa hazır hale getirir ve şirkete gönderirsiniz. Ortalama olarak her saç tokası için 20-30 kuruş kazanırsınız. Birkaç şahıs beraber yaparak hasılatınızı aylık 4000 TL‘ye kadar yükseltebilirsiniz.

7. MİNİ EL ÇANTASI HAZIRLAMA

Genellikle çocuklara yönelik hazırlanan mini el çantaları son dönemde oldukça ciddi satış rakamlarına ulaştı. Kendi başınıza bir Instagram Butiği açarak da satış yapabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz. İş ilanlarına yönelik inceleme yerine kendi işinizi kurmanızı kesinlikle öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir;  Ek Kazanç Yolları

8. EDİTÖRLÜK

Evde iş ilanları içinde maksimum iş ilanı ise editörlük kategorisinde bulunuyor. İşletmelere ve direkt olarak internet sitelerine yönelik kendi evinizden editörlük hizmeti yaparak aylık 3-4 bin liralık maaş ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Editörlük yapmanın en büyük avantajlarından biri aynı anda çoğu işletmeye yardımcı verebilmektedir. Editörlük ilanları ülkemizde de son dönemde ciddi düzeyde artmıştır.

9. TUR PAKETİ SATIŞI

Turizm işletmelerinin birçoğu pandemi sebebiyle evden çalışacak olan satış ekiplerini kurmaya başladı. Eğer kişileri ikna yeteneğiniz yüksekse gezim acenteleri için tur paketi satışı yapmak suretiyle çalışabilirsiniz. Tur paketlerinin satışı meydana getirecek olan personel genelde derli toplu bir maaş ve satıştan hisse elde etmektedir. Hemen derhal bütün gezim işletmelerinin evde iş ilanları etken olarak bulunuyor.

10. MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Şirketler için müşteri hizmeti sağlayarak para kazanabilirsiniz. Son aşama basit bulunabilen işler içinde yer almaktadır. Son dönemde toplumsal medyadan hizmet elde eden işletmelerin artmasıyla beraber 2023’te de maksimum bulunabilen evde ek iş ilanları içinde görmek olası olacak.

İş ilanları platformları ya da İŞKUR üstünden müşteri hizmetleri sağlamak suretiyle iş bulabilirsiniz. Evde çalışarak yapmış olduğunuz bu işi part time şeklinde de değerlendirmeniz mümkündür.

EVDE EK İŞ İLANLARI NASIL BULUNUR?

Türkiye’de evde ek iş ilanlarının bulabileceğiniz çoğu platform bulunmaktadır. Öncelikli olarak Yeni İş Fikirleri’nin çoğu işletme ile ciddi anlaşmaları bulunmaktadır. Siz de bu rehberin alt kısmında bulunan YORUM bölümünden etken olarak kullandığınız e-posta adresi ile başvurunuzu iletebilirsiniz.

Ek olarak ilanlara göz atmak için kullanabileceğiniz platformlar ise Kariyer.Net, Yenibiriş, Sahibinden, Indeed‘dir. Ayrıca her şehirde bulunan İŞKUR il müdürlükleri ve resmi İŞKUR internet sitesindeki ilanlara da göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Minecraft Oynayarak Para Kazanma

Eğer aradığınız işi bütün bu platformlar aracılılığıyla bulamadıysanız direkt olarak işletmelere mail atarak müracaat yapmanızı da öneriyoruz. Son olarak başkaları için çalışmak yerine kendi işinizi kurmak suretiyle harekete geçmenizi her vakit öneriyoruz. Basit bir halde Ne Üretebilirim rehberimize göz atarak bir şeyler üretmeye başlayabilir ve toplumsal medyadan satışa başlayabilirsiniz. Merak etmeyin oldukça fazla ana paraya ihtiyacınız olmayacak!

İŞ İLANLARI BÖLÜMÜ

Yeni İş Fikirleri platformu olarak hazırlamış olduğumuz illere göre iş ilanları bölümü aracılığıyla; yukarıda ismi geçen platformlarda bulunan evde iş ilanlarının sayısını sık sık güncelliyoruz. Böylelikle hangi illerde kesafet bulunduğunu inceleyebilirsiniz. : 24 ilan

Adana : 27 İlan
Adıyaman : 1 İlan
Afyonkarahisar : 7 İlan
Ağrı : 2 İlan
Aksaray : 2 İlan
Amasya : 3 İlan
Ankara : 95 İlan
Antalya : 17 İlan
Ardahan : 1 İlan
Artvin : 0 İlan
Aydın : 3 İlan
Balıkesir : 0 İlan
Bartın : 0 İlan
Batman : 1 İlan
Bayburt : 3 İlan
Bilecik : 0 İlan
Bingöl : 1 İlan
Bitlis : 1 İlan
Bolu : 5 İlan
Burdur : 2 İlan
Bursa : 39 İlan
Çanakkale : 8 İlan
Çankırı : 0 İlan
Çorum : 0 İlan
Denizli : 6 İlan
Diyarbakır : 21 İlan
Düzce : 7 İlan
Edirne : 1 İlan
Elazığ : 2 İlan
Erzincan : 2 İlan
Erzurum : 7 İlan
Eskişehir : 5 İlan
Gaziantep : 30 İlan
Giresun : 0 İlan
Gümüşhane : 0 İlan
Hakkâri : 0 İlan
Hatay : 0 İlan
Iğdır : 1 İlan
Isparta : 2 İlan
İstanbul : 361 İlan
İzmir : 157 İlan
Kahramanmaraş : 8 İlan
Karabük : 4 İlan
Karaman : 3 İlan
Kars : 1 İlan
Kastamonu : 2 İlan
Kayseri : 82 İlan
Kilis : 1 İlan
Kırıkkale : 1 İlan
Kırklareli : 2 İlan
Kırşehir : 3 İlan
Kocaeli : 59 İlan
Konya : 23 İlan
Kütahya : 0 İlan
Malatya : 14 İlan
Manisa : 2 İlan
Mardin : 3 İlan
Mersin : 19 İlan
Muğla : 8 İlan
Muş : 3 İlan
Nevşehir : 5 İlan
Niğde : 6 İlan
Ordu : 4 İlan
Osmaniye : 1 İlan
Rize : 1 İlan
Sakarya : 2 İlan
Samsun : 3 İlan
Şanlıurfa : 7 İlan
Siirt : 2 İlan
Sinop : 0 İlan
Sivas : 10 İlan
Şırnak : 1 İlan
Tekirdağ : 2 İlan
Tokat : 7 İlan
Trabzon : 33 İlan
Tunceli : 1 İlan
Uşak : 8 İlan
Van : 23 İlan
Yalova : 9 İlan
Yozgat : 0 İlan
Zonguldak : 2 İlan

Yoruma kapalı.