Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Getir ile Kazanç Sağlama

Getir ile kazanç elde etmenin birçok yolu mevcut. Bunlardan birisi Getir kurye başvurusu yapmak, diğeri iş yerini Getir platformuna eklemek.

Getir, günümüzün en büyük uzaktan alışveriş deneyimlerini sunan bir marka. Özellikle etkili kampanyaları ile müşterilerinin odağı haline gelen Getir, pek çok ürüne bünyesinde yer veriyor. Getir, hem yemek siparişlerinde hem de market alışverişlerinde başarılı bir platform. Bu platform, yalnızca bir şeyler almak için değil aynı zamanda satış yapmak isteyenler için de faydalı. İster kurye olun ister işletmeci olun burada rahatlıkla çalışıp iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Getir ile Kazanç Elde Etme

Getir ile gelir elde etmek için insanların karşısına 2 farklı yol çıkıyor. Bunlardan birisi kuryelik yapmak. Bir diğeri ise Getir’de şubeye sahip olmak. İşletmesi olan bir iş sahibi, Getir platformuna dahil olarak uzaktan alışveriş imkanı sunabiliyor.

Getir bayisi kuran bir işletmenin elde edeceği gelir müşteri potansiyeline bağlı. Getir bayisi, ne kadar çok müşteri çekerse o kadar çok kazanç elde eder. Yani bununla ilgili kesin bir şey diyemeyiz. Getir ile kazanç sahibi olmak isteyen bir işletmenin elde edeceği gelir binlerce lirayı rahat bulur. Tabii dediğimiz gibi bu durum mağazanın etkili kampanyalar yapmasına ve ön planda görünmesine bağlı.

Getir ile kazanmak isteyenlerin bir diğer olanağı kurye olarak çalışmak. Kuryeler, Getir ile alınan ürünleri taşıyarak hedef noktaya ulaştırıyor. Her bir kurye, paket başına ve saatlik olarak ücret alıyor. Her paket için belirli bir komisyon kuryeye ödeniyor. Bu ücret, duruma göre değişiyor. Günde 8 ile 12 saat arası çalışan bir kurye Pazar günü tatil yaptığında aylık 10.000 TL’nin üzerinde rahat kazanç elde edebilmekte.

İlginizi Çekebilir;  Veritabanı Yöneterek Para Kazanma Yöntemleri

Getir ile Kazanç

Getir Başvuru Formu

Getir işletme başvurusu yapmak için bu bağlantıdaki formun doldurulması gerekiyor. Kurye başvurusu için ise öncelikle aşağıdaki şartların gerekli olduğunu belirtelim.

  • 18 yaş ve üstü bir birey olmak
  • Geçerli bir sürücü belgesine sahip olmak
  • Sicilin temiz olması
  • Sigortalı bir birey olarak çalışmak
  • GPS’li bir telefon barındırmak

Getir ile kazanç elde etmek için kuryelik yapılabilmekte. Motor kurye olarak iş başı yapmak için şunu da belirtelim ki şahıs şirketine sahip olunmalı. Getir çalışanları, kendi işinin patronu olur ve istediği kadar iş yapar. Bundan dolayı sigortanızın yapılması gerekir. Getir mobil uygulaması üzerinden kurye başvuru yapılabiliyor. Eğer kurye gereksinimi var ise adaya bilgi veriliyor.

Getir Başvuru Adımları

Kuryelerin Getir başvurusu yapması için az önce belirttiğimiz gibi mobil uygulama üzerinden başvurusunu tamamlaması gerekiyor. İşletmelerin başvuru yapması için ise belirttiğimiz adresten başvuru formunu doldurması gerekir. Bu formda ilk olarak kişisel bilgilerin tamamlanması gerekiyor. Kişisel bilgiler kısmında ad, soyad, doğum tarihi, eğitim seviyesi ve ikamet ili gibi birçok bilgiye yer veriliyor.

Bir diğer bölümde önceki tecrübeler isteniyor. Getir ile kazanç sağlamak isteyen bir birey, önceki tecrübelerini belirterek ardından başvurmak istediği bölgeyi belirtmeli. Aylık gelir, daha önce çalışılan yer ve istenilen bayi modeli gibi tercihlerin de yapılması gerekmekte. Diğer bilgiler de doldurulduktan sonra başvuru Getir platformuna gönderilmeli.

Ekipler, formda gerekli incelemeleri yaptıktan sonra iletişime geçerek ek bilgiler sağlıyor. Gerekirse sizden daha çok bilgi alıyor. Alınan bilgiler ışığında Getir ile beraber çalışmak uygun koşullar sağlandıysa mümkün hale geliyor.

Yoruma kapalı.