Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak

Tişört tasarlayarak para kazanmak günümüzde oldukça tercih edilen gelir yöntemlerinden biri haline gelmiştir. İnsanların temel ihtiyaçlarından biri olan kıyafetler arasında en temel parça tişörttür. Uzun, kısa ve askılı kolları olan farklı modellerde tişörtler bulunur. Kişisel zevk ve tarzlara göre kesim tarzları değişiklik gösterebilir. Ek gelir olarak tercih edilebileceği gibi aynı zamanda temel geliri elde etmek içinde tercih edilebilir.

Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak Mümkün mü?

Tişört tasarlamak ve satmak gelir elde etme yöntemi olarak tercih edilebilir. Para kazanmak mümkün olsa da tasarım konusunda belli başarıların gösterilmesi gerekir. Teknolojinin gelişmesi, çeşitli program ve donanımların kullanılabilmesi tasarım konusunda sektörün ilerlemesine sebep olmuştur. Talep gören işlemler olması kısa süre içinde pek çok kişinin tişört tasarlayarak para kazanmasını sağlamıştır.

Sektörde yer almak ve para kazanmak isteyen kişiler, kaliteli tasarımlara sahip olmalıdır. Satışlardan önce tişört tasarımları konusunda çeşitli çalışmalar gerçekleştirilebilir. Tasarım konusunda kendinizi geliştirmek için çeşitli programlar tercih edilebilir. Satış yapma konusunun ikinci plana atılma sebebi; günümüzde e-ticaretin ön plana çıkmasıdır. Büyük yatırımlara ve çok zamanlar harcanmasına gerek olmadan, tişört tasarımlarından para kazanılabilir.

Tişört Tasarlayarak Para Kazandıran Siteler

Tişört tasarlayarak para kazanma siteleri sayesinde kazanç elde etmek mümkün hale gelir. Tişört tasarlama sitelerinin birçok farklı avantajı bulunur. Onlarca farklı site arasında size en uygun olanı tercih etmek için öncelikle siteler hakkında bilgi sahibi olunması gerekir. Seçilen tasarım sitesi ile yola çıkılmalı ve zaman içinde kendinizi geliştirmeye odaklanmalısınız. Tasarım yapmak için hazırlanmış birçok farklı site bulunur. Benzer özellikler görüldüğü gibi farklı özellikler de görülebilir. Amaç ve isteklere göre siteler tercih edilebilir. Popüler hale gelen tasarım sitelerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir;

 • Baskimo,
 • Basmatik,
 • Tisho,
 • Tshigo,
 • Kammana,
 • Vistacreate,
 • Redbubble,
 • Printfull,
İlginizi Çekebilir;  Çiğ Köfte Dükkanı Açmak: Nasıl Açılır ve Karlı mı?

Baskimo

Tişört tasarlamanın yanı sıra, kendi mağazanızı da kurabilirsiniz. Baskimo tişört tasarlama konusunda tercih edilen siteler arasında yer alır. Kullanıcıların ücretsiz şekilde kullanabileceği bir site olması en büyük avantajlarından biridir. Kendi tasarladığınız tişörtler ile para kazanmak için tercih edebileceğiniz sitelerden biridir. Web sitesine giriş yapan kişiler, tasarımcı olarak katıl butonuna tıklamalıdır. Tişört şablonları oluşturmak oldukça kolaydır, tasarlanan tişört pratik şekilde mağazaya eklenebilir. Mağaza sayesinde para kazanmaya başlanabilir.

Basmatik

Basmatik tişört tasarlayıp para kazanma olanağı sunan sitelerden biridir. Site içinde yer alan hazır şablonlar sayesinde daha kolay bir başlangıç yapılabilir. Yazı, şablon ve görsellerin hazır şekilde site içinde yer alması kullanıcıların daha pratik şekilde tişört tasarlamasına imkan sunar. Hazırlanan tasarımlar, baskı için hazır şekilde sizi bekler. Sitenin kullanıcıları için sunduğu bir diğer avantaj ise; site içinde kendi markanızı oluşturmaktır. Özel siparişler alabilir, tasarlayabilir ve satabilirsiniz. Kullanıcıları için profesyonel şekilde hizmet veren sitelerden biridir.

Tisho

Kendi tasarımlarınızı tişörtlerin üzerinde görmek isterseniz, Tisho oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Site içinde tasarımlar yapılırken cinsiyet, renk ve beden ayarlamaları özel şekilde değiştirilebilir. Tişört tasarlama için farklı seçenekler bulunsa da öne çıkan sitelerden biridir. Tasarımlar sırasına gelişmiş özellikleri bulunması daha kişisel tasarımlar yapılmasını sağlar. Sadece ticaret için değil bireysel tasarımlar içinde tercih edilebilecek hizmetler sunar.

Tshigo

Evde tişört tasarlayarak para kazanma konusunda yardımcı olacak sitelerden biri Tshigo, en iyi siteler arasında yer alır. Tişört tasarlama için akla ilk gelen sitelerden biridir. Diğer sitelere benzer şekilde hizmet sunan site içinde kişisel mağaza açılabilir. Mağaza üzerinden tasarlanan tişörtler satılabilir. Benzersiz tasarımları ile satışa sunduğunuz tişörtlerden %20 kazanç sağlamak mümkündür. Sektör içerisine yeni giren ve deneyim sahibi olmak isteyen kişiler için oldukça fonksiyonel bir sitedir.

İlginizi Çekebilir;  Dönerci Açmak: Nasıl Açılır ve Karlı mı?

Kammana

Ücretsiz şekilde tişört tasarlamak isteyen kişilerin tercih edebileceği sitelerden biridir. Çoğu sitede bulunan mağaza açma özelliği bulunmasa da tasarımlarınızı istediğiniz ortamlara taşıyabilirsiniz. Tasarımları ile para kazanmak isteyen kişiler, kolay şekilde siteyi kullanabilir. Web sitesinin ana sayfasında yer alan kendin tasarla menüsü üzerinden tasarımlara başlanabilir. Tişört tasarlayarak para kazanmak oldukça verimli bir ek gelir seçeneği olabilir.

Vistacreate

Tişört tasarlamanın bu kadar kolay olduğunu gören herkes, ticarete atılmak isteyecektir. Siteye üye olan kullanıcılar, hazır şablonları kullanarak etkileyici tasarımlar elde edebilir. Güvenilir site arayışında olan kişilerin, sorunsuz şekilde tercih edebileceği ortamlardan biridir. Eşsiz tasarımlar yapmak ve tişörtler üzerine bastırmak için Vistacreate oldukça kaliteli bir sitedir. Tişört tasarladıktan sonra satma, son yıllarda dünya genelinde oldukça popüler hale gelmiştir. Tasarımların benzersiz olması kişilerin sık şekilde tercih etmesine neden olur.

YouTube video

Redbubble

Redbubble tişört tasarlayarak kazanç elde etmenin yöntemlerinden birini sunar. Ek gelir seçeneği arayan kişiler, son zamanlarda çok fazla talep gören sektöre yönelebilir. Ev ortamından, bilgisayar üzerinden tasarımlar yaparak para kazanmak mümkün hale gelir. Freelance işlerin gelir kapısı olması daha sık şekilde tercih edilmesine neden olur. Tişört tasarımı için seçenekler arasında yer alan

Redbubble oldukça başarılı bir sitedir. Kullanıcıları için tüm süreci üstelenen site, tasarımlarınızı ön izleme şeklinde tutar. Site içinde alışveriş yapan kişiler ön izleme sayesinde çeşitli ürünlere sizin tasarımınızı bastırabilir. Tasarımlar kullanıldığı zaman karşılığında belli oranlarda komisyon alınır. Yurtdışı merkezli bir site olması ödemelerin dolar üzerinden yapılmasına neden olur. Gerçekten özgün tasarımlara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız zaman kaybetmeden siteye giriş yapılabilir.

Printfull

Printfull tişört tasarlayarak para kazanma siteleri arasında ilk sıralarda yer alır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, yurtdışına satış yapma imkanı sunar. Site üzerinden kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra tasarımlara başlanabilir. Tişört seçeneği seçildikten sonra tasarım menüsüne giriş yapılır. Kısa süre içinde kişisel mağazanız için tasarımlar tamamlanmış olur. Site üzerinden sipariş oluşturulduğu zaman 2 ile 5 gün içinde ürün adınıza hazırlanır ve markanız adına müşteriye gönderilir. Hızlı sipariş teslimi ile tercih edilebilecek sitelerden biridir. Hızlı satışlar sayesinde müşteri kitlesi kısa süre içinde büyüyebilir.

İlginizi Çekebilir;  Yeni İş Fikirleri 2023

Desinghill

Desinghill site içinde kullanıcılar için hazır şablon seçenekleri sunar. Tişört tasarlayarak para kazan siteleri arasında yer alan ve tercih edilen sitelerden biridir. Tasarlanan ürünleri dünya çapında müşteri ile buluşturur. Sizin yerinize sürecin tamamını üstlenen bir diğer sitedir. Sadece site içinde tasarımlar oluşturmak ve yüklemek yeterlidir. Tasarlama ve satma işlemleri için tercih edilebilir.

Tişört Tasarlayarak Nelerde Satabilirim?

Sermayeye ihtiyaç duymadan para kazanmanın yollarından biri tişört tasarlamak ve satmaktır. Çeşitli platformlar sayesinde yatırımınız olmasa bile satış yapmaya başlayabilirsiniz. Biraz daha profesyonel şekilde de hizmet vermek mümkündür. Tişört tasarlayarak para kazanmanın yolları için şu cevapları vermek mümkündür;

 • E-ticaret sitesi açmak,
 • Sosyal medya hesapları üzerinden satış yapmak,
 • Shopier kullanarak güvenli şekilde satış yapmak,
 • Tasarlama ve satış imkanı sunan siteleri tercih etmek,
 • E-ticaret siteleri üzerinden satış yapmak.

Tişört tasarlayarak nasıl para kazanılır sorusu için verilecek cevap kişiseldir. İnternet ortamlarından faydalanılarak çeşitli şekillerde para kazanmak mümkün hale gelmiştir. Tasarımlarını tişörtlerin üzerinde göstermek ve para kazanmak isteyen kişiler, geç olmadan tasarımlara başlamalıdır. Tasarım için profesyonel şekilde hizmet veren programların tercih edilmesi satışlar konusunda etkili olabilir.

 

Yoruma kapalı.