Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Müzik Dinleyerek Aylık 3600 TL Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Aylık 3600 TL Para Kazanma

Müzik dinleyerek aylık 3600 TL para kazanma hayal edilebilecek bir şey değil. İnternet günlük yaşamda hobilerimizi, ihtiyaçlarımızı karşılarken aynı zamanda para kazanmanızı da mümkün hale getiriyor. Peki, bunu nasıl yapıyorsunuz? Başlıkta da bahsettiğimiz gibi müzik dinleyerek aylık 3600 TL para kazanabiliyorsunuz.

Müzik dinleyerek para kazanmanıza imkan sağlayan müzik ajansı ABD ve Avrupa merkezli hizmet veriyor. Bu ajanslar web sitesi üzerinden müzik dinleyenlere belli rakamlarda ücret ödemesi yapıyor.

Evet, müzik dinlerken para kazanabiliyorsunuz, fakat kazanacağınız paranın miktarını da çok yüksek tutmamanız gerekir. Yani tüm seçenekleri kullandığınızda kazanacağınız rakam maksimum 3600 TL şeklinde olacak. Bu da şanslı kişilerdenseniz diyelim. Yani aslında müzik dinleyerek aylık 3600 TL para kazanma ek bir gelir olması açısından iyi ama sizin buradan ev geçindirmeniz için tavsiye edilecek bir gelir değil.

Müzik dinleyerek para kazanmanıza imkan sağlayan internet sitelerinin genel olarak iki çalışma prensibi bulunuyor bunlar ise aşağıdaki gibi açıklanmıştır.

  1. Müzik Performans Ölçümü

Bu siteler üzerinden para kazanılması mantığı şu şekilde işliyor. Piyasaya yeni çıkacak olan müzik albümlerinin performansının ölçülmesi sağlanıyor. Ayrıca müziklerin hangi gruplar arasında daha fazla sevildiği gibi pazarlama bilgilerini elde edebilmek amacıyla müzik dinlenmesine imkân sağlıyor. Yani sizde bu platformlara kayıt yaparak müzikler hakkında yorum ve görüşlerinizi belirterek sistemin çalışmasına destek veriyor ve bu sayede para kazanıyorsunuz.

Peki, bu sistemdeki kazanç paylaşımı ne şekilde oluyor.

  1. Kazanç Paylaşımı

Müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz bu sitelerden bazıları yalnızca kazanç paylaşımı sistemi ile çalışıyor. Bu sitelerde bulunan müzikleri dinlediğinizde reklam izlemek ve dinlemek zorunda kalıyorsunuz. Yani ilgili reklamlardan internet sitesi elde etmiş olduğu kazancı hem kendileri hem de dinleyicileri ile bölüşüyorlar. Kısacası kazanç paylaşımı kazan-kazan mantığıyla hareket ediyor. Müzikleri dinlemekten başka bir şey yapmanıza gerek kalmıyor.

İlginizi Çekebilir;  İnternetten Hangi Alanlarda Para Kazanılır?
Müzik Dinleyerek Aylık 3600 TL Para Kazanma
Müzik Dinleyerek Aylık 3600 TL Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanılır?

  1. Current Rewards

Bu siteden aylık olarak 1.500 TL kadar kazanmanız mümkün. Dolar üzerinden kazancınızı hesapladığımızda aylık 200 dolara kadar kazanç mümkün. Platformda müzik dinledikçe kazanıyorsunuz. Şu an internetten müzik dinleyerek kazanç denildiğinde ilk akla gelen site diyebiliriz. Uygulamanın avantajlarından birisi de yalnızca müzik dinlemiyor olmanız. Yani oyun oynayarak ve anketleri doldurarak da para kazanabiliyorsunuz. Platform kullanıcılarına video reklamları sunuyor. Bu reklamları izlemenizde gerekiyor. Yaptığınız her girişim size ekstra puan kazanıyor ve dediğimiz gibi istenilen her şeyi yaptığınızda kazanacağınız para 1.500 dolar.

  1. Slicethepie

Slicethepie sitesinden aylık kazancınız 2.000 TL’ye kadar olacaktır. Bu platformda dinlediğiniz müziklerle ilgili olarak İngilizce görüşlerinizi belirtmeniz gerekiyor. Kısa sürede kazanç nasıl elde edebilirim dediğiniz bir sistem diyebiliriz. Dinlediğiniz müziklerle ilgili geri bildirim formunu doldurmanız gerekiyor. Formu doldurduğunuzda ise 0,1 dolar ile 2 dolar arasında kazanç elde ediyorsunuz. Kazanacağınız miktar dinlediğiniz müziğin türüne göre değişiklik gösteriyor.  Para kazanabilmeniz için ise yazdığınız yorumların incelenmiş olması gerekiyor.

  1. Playlist Push

Aylık kazanç sağlayabileceğiniz bir site. Bu siteye girdiğinizde aylık 3,600 TL’ye kadar kazanç elde edebiliyorsunuz. Bu rakama baktığınızda ise oldukça yüksek demek yerinde olacaktır. Ev hanımlarının ek gelir elde etmesi için tercih edebileceği bir platform diyebiliriz.

  1. HitPredictor

Son olarak bahsedeceğimiz internet sitesi ise HitPredictor. Bu siteden aylık olarak 1,900 TL kazanma imkanınız vardır.  Bu sitenin amacı piyasaya yeni çıkacak olan bir müziğin pazarlama bilgilerinin toplanması. Sektörün önemli siteleri arasında bulunan HitPredictor sayesinde piyasaya henüz çıkmamış müzikleri bile erkenden dinleyebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir;  Online Para Kazanma Yöntemleri

İnternetten para kazanmak hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.pasifgeliryollari.com/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.