Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

League of Legends Oynayarak Gelir Elde Etme

League of Legends oynayarak gelir elde etmek isteyen pek çok insan mevcut. Bu başlık altında LoL ile gelir elde etmekten bahsetmek isteriz.

E-spor, oyunculuğu, son yıllarda ciddi bir gelişme kaydetti. Bu gelişmelerin ardından pek çok oyuncu bu alana yönelerek e-spor turnuvalarında kendine yer verdi. E-spor, büyük bir müsabaka. Önceden çok önemsenmeyen bu etkinlikler günümüzde daha yoğun bir desteğe sahip. League of Legends, e-spor turnuvalarının gerçekleştiği bir oyun. Bundan dolayı League of Legends para kazanma olanağı da mevcut oluyor.

League of Legends

Para kazanma olanaklarından önce oyundan kısaca söz etmek istiyoruz. League of Legends, 2009 yılında piyasaya çıksa da aslında daha önceki yıllarda geliştirilmeye başlanan bir oyun. 2009 yılında çıkmasıyla beraber oyuncuların gözdesi haline gelen LoL, yeni güncellemeler alarak popülerliğini korumayı başarmış durumda. Çok oyunculu oyunun yanı sıra oyunda yapay zekaya karşı oynama imkanı da bulunuyor. Oyun, son zamanlarda kaynak kodlarının çalınması olaylarıyla çalkalansa da firma, bu olaya karşı önlem alacağını açıkladı.

League of Legends Oynayarak Gelir Elde Etme

LoL oyununda gelir elde etmek için 4 farklı yöntemden bahsetmek isteriz. Bunlar şu şekilde yer alıyor:

  • Turnuvalara katılarak şampiyon olmaya çalışma
  • Hesap kasma
  • E-spor takımlarına katılarak gelir elde etme
  • Hesap satma

Turnuvalara Katılma

League of Legends ile beraber para kazanmak için yapılması gereken şeylerden birisi turnuvalara dahil olma. Turnuvalar, kazanç elde etmenin yollarından birisini sunuyor. Turnuvalara bir takım halinde veya tekli olarak katılınabilir. Takım halinde katılmak daha iyi senkronizasyon sunabilir. Şunu belirtelim ki turnuvalara katılmadan önce çok iyi hazırlanmak ve bol bol antrenman yapmak gerekiyor. Özetle ekip işi ile beraber para ödüllü turnuvalara katılınabiliyor ve şampiyon olunduğu takdirde ödül alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir;  GTA V ile Para Kazanma

Hesap Boostlama

League of Legends oynayarak gelir elde etmek isteyen bir müşteri hesap boostlama olanağından da yararlanabilir. Hesap boostlama, LoL oyununda sıklıkla kullanılan bir yöntem. Pek çok kişi hesap boostlayarak o hesabın daha da güçlendirilmesini sağlıyor. Günümüzde pek çok LoL boost sitesi mevcut. Siz de bu siteler arasına katılarak kendi boost hizmetini verebiliyorsunuz.

League of Legends Oynayarak Gelir

League of Legends boost ile beraber lig yükseltilebilir, eşli lig yükseltilebilir, yerleştirme maçlarında öne çıkılabilir, maç başı boost kasılabilir, seviye anlamında boost işlemi uygulanabilir veya ustalık anlamında yükselme kaydedilebilir. Bu durum, müşterinin talebine göre belirlenmeli.

E-Spor Takımlarına Katılma

Günümüzde Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi birçok popüler e-spor takımı var. Bu takımlar, hem eğleniyor hem de kazanç elde ediyor. Büyük ligler maç kazanma başına veya şampiyon takıma para ödülü dağıtır. Bu ödül oyuncular ve ekip arasında pay edilir. Özetle bir e-spor takımına katılmak maddi açıdan gelir sağlıyor. Bu gelir genellikle dolar üzerinden hesaplandığı için iyi bir kazanç elde edilmekte. Bu da insanların League of Legends oynayarak gelir elde etmesine imkan tanıyor.

Hesap Satışı

İnsanların kazanç elde etmesinde etkili olan bir diğer yöntem hesap satmak. Bazı oyuncular seviyesi yüksek ve liglerde öne geçmiş yani üst liglerde yer alan hesapları satın almak ister. Oyuncular, boost yaparak yükselttiği hesaplardan iyi bir kazanç elde edebiliyor. Örneğin ustalık ligine yükselmiş bir hesap 3.000 TL civarında bir fiyata satılıyor. Yani iyi bir kazanç elde ediliyor. Bu da League of Legends oynayarak gelir kazanmanın yollarından birisi.

Yoruma kapalı.