Pasif Gelir Yollarının Rehberliği

Ev Hanımlarına Evde İş

Evde ek iş yaparak para kazanmak

Ev Hanımlarına Evde İş

Ev hanımların günlük işleri az çok bellidir bu işler sonrasında kalan zamanı değerlendirmek isteyen kişilerle ek işler sayesinde aile bütçesine büyük katkı sağlayabilmektedir. Ev hanımı olmak demek sadece ev işlerini yapmak ya da çocuk bakmak değildir bu durumda olan kadınlar hem çocuk bakabilir hem de evde yapılacak işler sayesinde kazanç sağlayabilirler.

Bir evin ihtiyacı hiçbir zaman bitmez ay öncesinde ince hesaplar yaparsınız ancak ay içerisinde hiç ummadığınız giderler karşınıza çıkar özellikle eğitim, sağlık, gıda, alışveriş gibi çok sayıda kalem olunca aklınıza olmayan giderler hesaplarınızı alt üst eder.

Bir evde bir kişi çalışıyorsa diğer kişiler de ek gelir sağlayan işlerde çalışabilir. Ev hanımlarına evde iş seçeneği çok fazla vardır. Bu işler çok kolay olduğu için ben yapamam ben bilmiyorum da diyemezler. Evde yapılacak işler genellikle katlama, kutulama, dizme, işleme, montaj, etiketleme şeklinde birkaç adımda yapılabilecek son derece basit işlerdir. Ben daha potansiyel bir işte çalışmak istiyorum diyorsanız da katalogla satış işi yapabilirsiniz.

Katalogla Satış İşi

Katalogla satış işi diğerlerine göre daha karlı bir iştir elinizdeki kataloğu çevrenizdekilere göstermek yeterlidir büyük markaların ürünleri herkesin dikkatini çeker ve büyük ilgi görür. Katalogla satış işine girmek istiyorsanız ilgili firmalara ulaşarak iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekiyor daha sonra kozmetik, giyim, temizlik ürünlerinin yer aldığı firmalardan birinin kataloğunu seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Ev hanımlarına evde iş fırsatları aile bütçesine katkı sağlamaya ve kişisel ihtiyaçları karşılamak için çok uygundur. Alacağınız paralar aylık 1500 TL’yi bulabilmektedir daha çok para kazanmak istiyorsanız daha çok zaman ayırmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir;  Web Sitesinden Para Kazanma

İnterneti etkin kullanan herkes için çok sayıda iş seçeneği vardır evinizde sadece örgü değil aynı zamanda pasta, börek, kurabiye gibi gıdaları da yapıp satabilirsiniz. Bu tarz ürünlerde çok aranız özellikle gün, doğum günü, etkinlik, çay partisi düzenlemek isteyen kişiler sizlerden mutlaka talepte bulunacaktır. Evden yapılacak işler arasında ütü de çok gözdedir iyi ütü yapabiliyorsanız çevrenizde bu konuda çok sipariş alabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Evde İş
Ev Hanımlarına Evde İş

Kutu Katlama İşi

Kutu katlama işi aldığınızda parça başına size ödeme yapılır aile içerisindeki çocukları ve diğer akrabalarınızı da kutu katlama işine yardımcı olarak alabilirsiniz ne kadar çok kutu katlarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Aynı şekilde katalogla satış işi yapacaksanız girişimcilik ruhunuzu kullanmanız gerekir burada da sosyal medyayı etkin olarak kullanabilirsiniz. Facebook, instagram gibi kanallar üzerinden ilgili katalog resimlerini paylaşarak satış hacminizi genişletebilirsiniz. Bu işlere başlamadan önce mutlaka kararlı olmanız gerekir.

Ev Hanımlarına Evde İş
Ev Hanımlarına Evde İş

El İşi Örgü Yapmak

Ev hanımlarının para kazanma yolları içerisinde en kazançlı olanlar arasında örgüler geldi yaptığınız örgüleri akrabalarınıza, komşularınıza, tanıdıkları ve çevrenize satabilirsiniz. Hatta işi daha da büyütmek elinizdedir interneti aktif olarak kullanan biriyseniz satış işin sosyal medya hesaplarını da kullanabilirsiniz yaptığınız örgü modellerini ya da kıyafetleri sosyal medya hesapları üzerinden paylaşarak satış hacminizi genişletebilirsiniz.

Ev Hanımlarına Evde İş
Ev Hanımlarına Evde İş

Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikâh şekeri paketleme, kına kutusu yapma, boncuk dizme, sabun paketleme, çakmak montajı gibi işler son derece basit ve çok kazançlı işlerdir. Kadınlar kendilerine ayırdığı tüm vakitlerde bu işleri yapabilirler ayrıca belli bir iş konusunda yeteneğiniz varsa farklı işler de yapabilirsiniz. Örneğin örgü, tığ, dantel gibi işlerden anlıyorsanız bu da size kazanç kapısı oluşturabilir bu tarz yetenekleri olan çoğu kadın ördükleri birbirinden güzel kıyafetleri ya da aksesuarları çevrelerine satarak para kazanmaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Evde Anahtarlık İşi Yapmak
Ev Hanımlarına Evde İş
Ev Hanımlarına Evde İş

Yoruma kapalı.